A A A
a a a

Administracja Domów Mieszkalnych Nr 4

41-200 Sosnowiec ul. Modrzejowska 32a (budynek FORUM - I piętro)

tel. 32 266-32-73
tel.rozliczenia 690-336-947
e-mail: adm4@mzzl.pl

Kierownik Administracji - Nowak Karolina

 

Godziny urzędowania:


poniedziałek           7:00 - 17:00
wtorek-czwartek    7:00 - 15:00
piątek                      7:00 - 13:00

 

W godzinach urzędowania awarie prosimy zgłaszać na ADMINISTRACJE.
Poza godzinami urzędowania oraz w dni wolne awarie prosimy zgłaszać na DYŻUR tel. 508 131 446

Wykaz nieruchomości administrowanych przez Administrację Domów Mieszkalnych numer 4
LP Adres budynku   LP Adres budynku
BUDYNKI GMINNE      
1 3 Maja 5   51 Stanisława Małachowskiego 20
2 3 Maja 11   52 Stanisława Małachowskiego 22
3 3 Maja 45a   53 Stanisława Małachowskiego 30
4 aleja Zwycięstwa 17   54 Stanisława Małachowskiego 36
5 Bartosza Głowackiego 4   55 Swobodna 7
6 Czysta 7   56 Targowa 12
7 Czysta 10   57 Targowa 17
8 Dęblińska 1   58 Targowa 18
9 Hanki Ordonówny 6   59 Władysława Warneńczyka 22
10 Hanki Ordonówny 23   60 Wspólna 1
11 Hanki Ordonówny 25   61 Wspólna 12
12 Hanki Ordonówny 27   62 Wspólna 18
13 Hanki Ordonówny 29   63 Wspólna 20
14 Henryka Sienkiewicza 18   64 Wspólna 22
15 Hugo Kołłątaja 1b   BUDYNKI UŻYTKOWE
16 Hugo Kołłątaja 9   1 3 Maja 1
17 Hugo Kołłątaja 17   2 3 Maja 39
18 Jana Dekerta 10   3 Ignacego Mościckiego – Dworzec Autobusowy
19 Jana Dekerta 14   4 Krzywa 2
20 Jana Kilińskiego 7   5 Marszałka Józefa Piłsudskiego 2
21 Jana Kilińskiego 9   6 Marszałka Józefa Piłsudskiego 2 – Straż Graniczna
22 Jana Kilińskiego 11   7 Modrzejowska 1a
23 Jana Sobieskiego 3d   8 Modrzejowska 32a
24 Jana Sobieskiego 4   9 Modrzejowska 42
25 Jana Sobieskiego 14   10 Stanisława Małachowskiego 3
26 Jana Sobieskiego 16   11 Warszawska 3- Pasaż
27 Jana Sobieskiego 18   12 Warszawska 5a
28 Jastrzębia 7   BUDYNKI WYCOFANE Z EKSPLOATACJI
29 Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14   1 Hanki Ordonówny 31
30 Kościelna 4   BUDYNKI PRYWATNE
31 Kościelna 32   1 Anieli Urbanowicz 7
32 Marszałka Józefa Piłsudskiego 12   2 Bartosza Głowackiego 12
33 Marszałka Józefa Piłsudskiego 34   3 Chłodna 4
34 Matki Teresy Kierocińskiej 8   4 Ciasna 12
35 Matki Teresy Kierocińskiej 9   5 Ciasna 15
36 Modrzejowska 41   6 Czysta 9
37 Naftowa 2abc   7 Hanki Ordonówny 26
38 Naftowa 23   8 Kościelna 10
39 Naftowa 23/I   9 Kościelna 12
40 Naftowa 25   10 Kościelna 14
41 Naftowa 25/I   11 Kościelna 34
42 Naftowa 27   12 Królewska 3
43 Prosta 10   13 Marszałka Józefa Piłsudskiego 14/I
44 Radocha 6   14 Marszałka Józefa Piłsudskiego 29
45 Radocha 27   15 Modrzejowska 40
46 Radocha 27a   16 Stanisława Małachowskiego 34
47 Sadowa 2/I   17 Stara 10
48 Sadowa 6   18 Stara 14
49 Słoneczna 1   19 Swobodna 24
50 Stanisława Małachowskiego 17   20 Targowa 15/I
         
21 Towarowa 16   48 Kościelna 7
22 Władysława Warneńczyka 7   49 Królewska 2
23 Władysława Warneńczyka 10   50 Marszałka Józefa Piłsudskiego 3
24 Wspólna 14   51 Marszałka Józefa Piłsudskiego 5
BUDYNKI WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH   52 Marszałka Józefa Piłsudskiego 7
1 3 Maja 3   53 Marszałka Józefa Piłsudskiego 7a
2 3 Maja 15-15/I   54 Marszałka Józefa Piłsudskiego 10
3 3 Maja 28a   55 Marszałka Józefa Piłsudskiego 21/I
4 3 Maja 34   56 Modrzejowska 47/ Wyszyńskiego 2
5 3 Maja 35a   57 Naftowa 27/I
6 aleja Zwycięstwa 7   58 Przejazd 1
7 aleja Zwycięstwa 8   59 Różana 2
8 aleja Zwycięstwa 8a   60 rtm. Witolda Pileckiego 2
9 aleja Zwycięstwa 9-11-13   61 rtm. Witolda Pileckiego 7
10 aleja Zwycięstwa 12-12a   62 Stanisława Małachowskiego 6-6a
11 aleja Zwycięstwa 14-14/I-16   63 Stanisława Małachowskiego 12
12 aleja Zwycięstwa 15abc   64 Stanisława Małachowskiego 13-15
13 aleja Zwycięstwa 23   65 Stanisława Małachowskiego 14abc
14 aleja Zwycięstwa 25-27-29   66 Stanisława Małachowskiego 16-18
15 aleja Zwycięstwa 25abcd   67 Stanisława Moniuszki 7abc
16 Anieli Urbanowicz 8-10-12   68 Stanisława Moniuszki 9abc
17 Anieli Urbanowicz 9   69 Stanisława Moniuszki 24
18 Anieli Urbanowicz 17   70 Swobodna 11abc
19 Anieli Urbanowicz 19   71 Szklarniana 3
20 Anieli Urbanowicz 19a   72 Targowa 16
21 Anieli Urbanowicz 21a   73 Warszawska 6abcd
22 Bartosza Głowackiego 6   74 Warszawska 7
23 Dęblińska 7   75 Warszawska 7a
24 Hanki Ordonówny 3-3a   76 Warszawska 9
25 Hanki Ordonówny 3b   77 Warszawska 9a
26 Hanki Ordonówny 3c   78 Warszawska 13
27 Henryka Sienkiewicza 19-21-23   79 Wspólna 3a
28 Ignacego Mościckiego 8   80 Wspólna 8
29 Ignacego Mościckiego 10   81 Wspólna 9
30 Ignacego Mościckiego 12      
31 Ignacego Mościckiego 14-14/I      
32 Ignacego Mościckiego 26      
33 Ignacego Mościckiego 28-30      
34 Jagiellońska 3      
35 Jagiellońska 5      
36 Jana Kilińskiego 4-4a      
37 Jana Kilińskiego 4b      
38 Jana Kilińskiego 4c      
39 Jana Sobieskiego 1ab      
40 Jana Sobieskiego 3abc      
41 Jana Sobieskiego 8      
42 Jana Sobieskiego 21      
43 Jana Sobieskiego 22      
44 Jana Sobieskiego 24      
45 Jana Sobieskiego 26      
46 Jana Sobieskiego 28-34b      
47 Kościelna 3-5